Ești pasionat de crypto? Alatură-te echipei noastre și lucrează de acasă | Te răsplatim cu criptomonede

Ești pasionat de crypto? Alatură-te echipei noastre și lucrează de acasă | Te răsplatim cu criptomonede

Scopul principal al echipei MyCryptOption este de a ajuta comunitatea crypto din Romania. Ne străduim în fiecare zi să vă oferim cele mai noi știri, materiale utile și tutoriale. Ne bucură faptul că apreciați efortul nostru și chiar este nevoie de munca noastră.

Dacă esti pasionat de criptomonede sau lumea crypto si dorești să faci parte din comunitatea crypto, alătură-te echipei noastre și te vom răsplăti proportional cu efortul depus.

Căutăm colaboratori pentru diferite sarcini. Poți începe să lucrezi deja cu 0 experiență, chiar de acasă. Experiențele și cunostintele  reprezintă întotdeauna avantaje, insă nu sunt criterii – te vom indruma in continuu.

Iată categoriile la care puteți aplica:

 • traducere (engleză – română)
 • redactare articole
 • analiză tehnică (criptomonede)
 • promovare pe social media
 • realizare videouri/tutoriale (pentru youtube)
 • creare conținut
 • editarea imaginilor

Dacă te crezi eligibil pentru a îndeplini oricare dintre sarcinile din categoriile de mai sus, te rugăm să ne trimiți o cerere de aplicare la support@mycryptoption.com,  în care detaliezi categoriile sau categoria care te interesează și cât timp esti dispus să lucrezi la ele – detaliile suplimentare le vom discuta personal.

Ce iți oferim?

 • plată în funcție de conținut și cantitate
 • plată in criptomonede
 • program flexibil
 • teme opționale
 • posibilitate de a învăța lucruri noi
 • posibilitate de a prezenta continut propriu

Informație:

Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați prin mail la adresa afisată. Sarcinile nu necesită muncă cu normă întreagă. Este considerată  muncă suplimentară, deci nu este legată de un program fix de lucru.

Mai multe articole